भावना राई ,उदयपुर,२०७९/ जेसिज उदयपुरले पद हस्तान्तरण एवंम पुरस्कार वितरण कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ।उदयपुर जिल्लाको सदरमुकाम गाइघाट स्थित होटल टाउनहलमा भएको औपचारिक कार्यक्रममा २०२२ को निवर्तमान अध्यक्ष जेसि अनुप ढुंगानाले २०२३ का अध्यक्ष जेसि बिष्णु कार्किलाइ पद हस्तान्तरण गर्दै युवाहरुको उदाउदो पुस्ताको लागि जेसिज एक उज्यालो परिवर्तनकारी बाटो रहेको बताए।
उदयपुर जेसीजको १२ औं पदहस्तान्तरण तथा पुरस्कार बितरण कार्यक्रम रहेको जेसिज उदयपुरका जनसम्पर्क अधिकारि जेसि इस्वर मान राई ले जानकारी दिएको छ।यस्तै २०२३ अध्यक्ष:-जेसी बिष्णु कार्कीले आफुलाई नेतृत्व गर्ने अवसर मात्रै नभएर जेसिज उदयपुरले विभिन्न कुलत,गलत बिसङगतिमा जाँदै गरेका युवा,बालबालिका को लागि चेतनामुकल कार्यक्रमहरु गरि परिवर्तन गराउने मुख्य धेय रहेको साथै आफ्नो कार्यकाल भरी अग्रज बुद्धिजिवि लगायत जेसिज टिमभित्र योजना बनाइ अगाडि बढ्ने प्रतिबद्धता गर्दै आफुलाइ बिस्वास गरि जिम्मेवारि प्रदान गरेकोमा सबैलाई धन्यवाद समेत दिएका छन् ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय