हिमाल राई बराहक्षेत्र
वराहक्षेत्र राधा कृष्ण सस्कृति वेध विधाश्राम मा.वि .बराहक्षेत्र १ चतराले सरस्वती पुजा भव्यरुपमा सम्पन गर्यो ।
विधालयका विधार्थी भाईहरुले ब्रह्मा,विष्णु र महेश्वर,रुप धारण गरेर विधार्थी, अभिभावकहरु माझ रोचक मनोरञ्जन प्रदान गरेका थिए।
अौलिया मा.वि.को हाता भित्र सरस्वती मन्दिरको सिल्यानास(भुमी पुजा)
छात्रा सुस्मिता विष्ट र सोस्तिका गरेका थिए।
श्रीमती श्याम कुमारी राईको अध्यक्षतामा ११ तदर्थ समिति गठन गरीएको सह प्राध्यापक अनिल सुवेदीले जानकारी दिए भने “१ हप्ता भित्रमा वृहत भेला बोलाइ निर्माण समिति गठन गर्ने मन्दिर निर्णय कार्यलाई अगाडि बडाउन बैंक खाता खोल्ने र सहयोगी दाताहरुले सो वैक खातामा आर्थिक सहयोग गर्न सक्ने सुवेदीले बताए।
अार्दश उच्च मा.वि.,अौलिया मा.वि.कौसीका आधारभुत विधालय, जलदेवी आधारभुत विधालय,सिह देवि आधारभुत विधालय, सूर्य कुण्ड आधार विधालय, पन्च कन्या आधारभुत विधालय, भगवती आधारभुत विधालय, वराहक्षेत्र आधारभुत विधालय वराह राइजिड्ग स्टार, स्कुल,आइरीस वराह एकेडेमी,हिमालयन वोडिङले पनि सरस्वती पुजा भव्य रुपमा सम्पन्न गरेका थिए।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय