उदयपुर /उदयपुर जिल्लाको सदरमुकाम गाईघाट स्थित क्यान महासंघ उदयपुरले प्रभातफेरि कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ।सुरक्षीत सुचना,प्रविधि,सुशासन र समृद्धि लाई मुल नारा बानाइ सम्पन्न भएको प्राभातफेरि कार्यक्रममा क्यान महासंघमा आबद्ध कम्प्युटर ईन्स्टिच्युट,त्रियुगा माध्यामिक बिधालय गाइघाट,त्रियुगा जनता बहुमुखी क्याम्पस मोतिगडा,बालमन्दिर बिद्यालय बोक्से,बरुवा क्याम्पस गाइघाट को सहभागितामा भब्य रुपमा सम्पन्न भएको थियो।
पिपलचौक देखि सुरुभएको र्याली मेन चौक हुदै पिपलचौक मै आएर कोणसभा गरेको थियो।यस कार्यक्रममा त्रियुगा नगरपालिका,दाजुभाइ समूह दोहा कतार,नेपाल दुरसंचार को सहयोग रहेको क्यान महासंघ उदयपुरको सचिब पेशल राइले जानकारी दिनुभएको छ।
विश्व टेक्नोलोजीमय बनेर अगाडि बढी रहदा अझबढी सुचनलाइ प्रभावकारि बानाउदै अगाडि बढ्ने साथै सबैलाई संगठित गर्दै अगाडि बड्ने राइको भनाइ छ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय