धनकुटा जेष्ठ २७ /नेपाल पत्रकार महासंघ प्रदेश १ समिती वाट तीन जिल्लाका तीन महिला सम्मानित भएका छन् ।
धनकुटाको सागुरिगढी गाउँपालिका ६ नाम्जेमा प्रदेश स्तरिय पत्रकार महिला सशक्तीकरण गोष्ठीको अवसरमा पत्रकार महासंघ केन्द्रिय सदस्य शान्ता आङ्बुहाङ,सोलुखुम्बु जिल्ला साखा उपाध्यक्ष बिना राई र धनकुटा शाखा बाट अन्जना ताम्ली लाई सम्मान गरेको हो।लामो समयदेखि पत्रकारितामा सकृय रुपमा काम गर्दै स्थानियतह २०७९ बाट निर्वाचित भएपछि सम्मान गरेको नेपाल पत्रकार महासंघ प्रदेश १ उपाध्यक्ष हिमा चेम्जोङले जानकारी दिनु भएको छ।सान्ता आङ्बुहाङ ताप्लेजुङ जिल्लाको आठराई त्रिवेणि गाउँपालिका उपाध्यक्ष,बिना राई नेचासल्यान गाउँपालिका उपाध्यक्ष र अन्जना ताम्ली धनकुटा जिल्लावाट संविधानसभा सदस्यमा यो भन्दा अगाडि निर्वाचित हुनु भएको थियो।कार्यक्रममा यातायात व्यावस्था तथा सञ्चार मन्त्रालय प्रदेश १ मा.मन्त्री उपेन्द्र घिमिरे,नेपाल पत्रकार महासंघ केन्द्रिय अध्यक्ष बिपुल पोखरेल ,नेपाल पत्रकार महासंघ १ न.प्रदेश अध्यक्ष लिला वल्लभ घिमिरे,उपाध्यक्ष हिमा चेम्जोङ,उपाध्यक्ष लभदेब ढुंगाना,महा-सचिव विवेक गौतम,कोषाध्यक्ष बिमल लामिछ्ने लगायतको उपस्तिथि रहेको थियोभने प्रदेश १ भित्रपर्ने १४ जिल्लामा रहेका महासंघ साखाका महिला उपाध्यक्ष लाई समेत अनिवार्य सहभागी गराएको थियो।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय