हिमाल राई बराहक्षेत्र
“सुख कला राई वचाअौ”
यो’समाज’भनिने नभेटिने,नछोइने,नदेखिने कार्यहरु यस्ता हुन्छन्:-आमचोक गाउँ पालिका वडा नं ६ सिन्द्राङ स्थाइ बसोवास गर्ने श्रीमान नैन कुमार राईको श्रीमती सुख कला राई वर्ष ४६ कि वि.पि.अस्पताल घरानमा चेक जाच गर्ने क्रममा मुटुको भल्भ समस्या देखिएको थियो।डाक्टरले तत्काल भल्भ फेर्नु पर्न भने पछि ५ लाख रुपैयाँ खर्च लाग्ने हुदा उक्त रकम आफुहरु सग नभए पछि देश,विदेशमा रहनु हुनु हुने समाजसेवी,मनका धनी दाजुभाइ,दिदी बहिनीहरुमा आर्थिक सहयोग उपलब्ध गराइ आफ्नो जिवन रक्षाका लागि अपिल गर्दै जिवन बचाइ दिन विरामी सुख कला राईले सहयोगी दाताहरु सँग आग्रह गरेकी छिन्।
श्रीमान,आफुले ज्याला मजदुरी वनिवुतो गर्दै घर व्यवहार चलाउदै छोरा ३ १ छोरीको पालन पोषण तथा सुख दुःखका साथ जिवन गुजारा गर्दै आएका थिए।
घरको आर्थिक अवस्था नाजुक जर्जर भए पछि अप्रेसन गर्न लागि आमचोक गाउँ पालिकाका नव निर्वाचित अध्यक्ष असोक राईले गाउँ पालिकाबाट विरामी सुख कला राईको परीवारलाई नगद १ लाख तथा व्यकिगत रुपमा आर्थिक सहयोग उपलब्ध गराउने प्रतिबद्धता व्यक्त गरेका छन।
यो पुन्य कार्यमा प्रतक्ष्य, अप्रतक्ष्य रुपमा जोडिन चाहानु हुन्छ भने सम्पर्क नं 9860035613
9805372733
9869123672
बैंक खाता न.
1168551137904001A.C.
एन.आइ.सि.एसिया बैंक लिमिटेडमा सहयोग गर्न सक्नु हुनेछ।
हाल बराहक्षेत्र नगरपालिका वडा नं १ चतरामा दिदी माया राई भिनाजु सम्भु राईको घरमा बस्दै उपचार गराई रहनु भएको छ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय